Comisia de Raliuri

  • Daniel Ungur – Preşedinte
  • George Grigorescu – Membru
  • George Morar – Membru
  • Ioan Badiu – Membru
  • Ciprian Solomon – Membru

contact: danny.ungur@fras.ro

Subcomisia de Rally 2

  • Dan Nicoschi – Președinte
  • Iulian Ichim – Membru
  • Bogdan Moldovan – Membru
  • Ionuț Ienasel – Membru
  • Alexandru Lascu – Membru

contact:


Comisia de Viteză în Coastă

  • Norris Măgeanu – Preşedinte interimar
  • Paul Andronic – Membru
  • Emil Ghinea – Membru
  • Constantin Ciufrilă – Membru

contact: 

Subcomisia de Viteză în Coastă 2

  • Simon Arpad – Președinte
  • Csomortani Levente – Membru
  • Hagel Otto – Membru

contact: autocrono@gmail.com


Comisia de Autoslalom

  • Valentin Nemțanu – Președinte

contact: infomarbr@gmail.com


Comisia de Time-Attack-FRAS

  • Bela Ritner – Presedinte
  • Adrian Cotfas – Membru
  • Valentin Nemțanu – Secretar

Contact : richyracingteam@gmail.com


Comisia de Off Road

  • Constantin Fântână – Preşedinte
  • Mirela Petcu – Membru
  • Stefan Ivașcu – Membru
  • Adrian Floricescu – Membru
  • Magda Danciu – Membru
  • Viorel Ognean – Membru supleant
  • Andy Vişoiu – Membru supleant
  • Bogdan Hrişcă – Secretar

contact: costin.fantana@gmail.com


Comisia de Rally Cross

  • Justinian Pleșa – Preşedinte
  • Radu Băcîrcel – Membru
  • Niță Iancu – Membru
  • Iulian Nicolaescu – Membru
  • Cristian Dunavățu – Membru
  • Costache Petre – Membru
  • Florin Talianu – Membru

contact: iustin.plesa@fras.ro 


Comisia de Rally Raid

  • Ioan Șomodean – Preşedinte
  • Maurizio Boldon – Membru
  • Cătălin Mităchescu – Membru

contact: somonelu@yahoo.com


Comisia de Slalom Paralel

  • Dan Nirișteanu – Preşedinte
  • Sorin Târnovean – Membru
  • Dan Grunca – Membru

contact: dan.niristeanu@yahoo.de


Comisia de Automobile Istorice de Competiție

  • Horia Popescu – Preşedinte
  • Gabriel Stanciu – Membru
  • Gunther Graef – Membru
  • Catalin Cedric Ghigea – Membru
  • Horațiu Anghel – Membru

contact: horia.popescu@fras.ro 

Subcomisia Dacia Revival

  • Dan Spuderka – Președinte
  • Emil Naghy – Membru
  • Adrian Apostu – Membru

contact: danspuderka@yahoo.com

Subcomisia Klausenburg Retro

  • Horațiu Anghel – Președinte

contact: contact@klausenburgretro.ro


Comisia de Drift

  • Denis Alexandru Manea – Președinte
  • Camil Tănăsescu – Membru
  • Gabor Imre – Membru
  • Răzvan Mateescu – Membru

contact: denis.manea@fras.ro


Comisia de Vehicule Electrice și Energii Alternative

  • Daniel Ungur – Președinte interimar

contact: danny.ungur@fras.ro


Comisia de Femei

  • Mirela Bucovicean – Președinte

contact: mirela.bucovicean@molecule-f.com


Comisia Națională de Drag

  • Bogdan Niculescu – Președinte
  • Alin Faur – Membru
  • Horia Miclăuș – secretar

contact: office@dragracing.ro