Norme FRAS privind autorizarea Școlilor de pilotaj sportiv

Cerere evaluare Școală de pilotaj sportiv

Cerere acreditare Școală de pilotaj sportiv

Cerere acreditare instructor Școală de pilotaj sportiv

 

Şcoli de pilotaj sportiv acreditate de FRAS în 2020

Nume școalăOrașPersoană de contactemailTelefon
Vali Porcișteanu RacingPiteștiValentin Porcișteanuvaliporcisteanu@gmail.com0744.830.120
RoDrift AcademyBucureștiDenis Maneaoffice@rodrift.ro0722.342.920
ACS Leaders R USSinaiaClaudiu Davidninacata7@gmail.com0755.468.596
Auto BlicBrașovHangu Florinoffice@autorally.ro0745.039.736
Academia Titi AurCrevediaSilviu Morarusilviu.moraru@titiaur.ro0722.259.800
Danny Ungur Rally SchoolCluj-NapocaDaniel Ungurinfo@dannyungurracing.ro0724.358.333
Auto CronoSfântu GheorgheSimon Arpadautocrono@gmail.com0740.944.841
MVM Rally Motor SportCorbeancaCiprian Solomonciprian.solomon@yahoo.com0722.616.116
Școala de Pilotaj în Off Road (SPOR)BucureștiSilviu Bulugioiusbulugioiu@yahoo.com0740.080.008
Ștefan Vasile Hobby SportBucureștiȘtefan Vasilestefanvasile18@yahoo.com0744.499.292
Green RallyBotoșaniDamian Augustinautogreenclub@yahoo.com0730.313.040
Raul Badiu Rally SchoolSibiuRaul Badiucontact@raulbadiu.ro0753.787.478
GxG Drive ControlBucureştiGeorge Grigorescumach1gg@yahoo.fr0744.504.620
Napoca Rally AcademyCluj-NapocaMarco Tempestinimanagement@napocarallyacademy.ro0730.633.904
RB Racing – Cursuri de inițiere și perfecționare pentru disciplină sportivă RallycrossVoineşti-LereştiRadu Băcîrcelradu.bacircel@orange.com0744.441.219

Tabelul poate fi descărcat în format PDF de aici.