Comisia de Raliuri

  • Bela Stoica – Preşedinte – bela@autorally.ro
  • Cristian Andrei – responsabil
  • Vlad Marinescu – consilier
  • Ciprian Solomon – consilier
  • Ștefan Vasile – consilier – observator comisia de raliuri
  • Mihai Lăcătuș – consilier
  • Cristina Stroie – secretar Comisia de Raliuri

Comisia de Viteză în Coastă 

  • Cosmin Ion – președinte – cnvc@fras.ro
  • Lucien Hora – membru
  • Stana Mihai – membru
  • Mihai Costescu – membru

Comisia de Anduranță

  • Sergiu Nicolae – Președinte – mexxmotors@gmail.com
  • Viorel Nicolae – membru
  • Cătălin Ghigea – membru
  • Mihai Zamfir – membru

Comisia de Super Slalom / Slalom Juniori

  • Teodor Gheorghe – Președinte – teodor.gheorghe@gmail.com
  • Maftei Ion – membru
  • Maftei C-tin – membru

Comisia de Time-Attack

  • Aurelian Sîrbu – Președinte – sirbuaurelian@yahoo.com
  • Valentin Porcișteanu – membru
  • Ciprian Luca – membru
  • Eduard Bîrloiu – membru
  • Emanuel Năstasie – membru

Comisia de Off Road

  • Bogdan Constantinescu – Preşedinte – secretariat@cnor.ro
  • Marius Pop – membru
  • Laurenţiu Simonca – membru
  • Alexandru Piedemonte – membru
  • Tudor Mircea – membru
  • Claudiu Sabău – membru supleant
  • Andrei Mușețeanu – membru supleant
  • Mălina Petra – secretar

Comisia de Rallycross

  • Cristian Otobîcu – preşedinte – rallycross@fras.ro
  • Robert Boncescu -membru
  • Radu Băcîrcel -membru
  • Cristian Dunavățu – membru
  • Răzvan Căldăraru – membru
  • Ionuț Săndulescu – secretar

Comisia de Rally Raid

  • Mihai Leonte – Preşedinte – mihai.leonte13@gmail.com
  • Adrian Dancu – membru
  • Matei Negulescu – membru
  • Alina Ștefănescu – secretar, fără drept de vot

Comisia de Slalom Paralel

  • Dan Nirișteanu – Preşedinte Onorific
  • Ciprian Luca – Preşedinte – lucaciprian23@yahoo.com
  • Malaiu George – membru
  • Gheorghe Badea – membru

Comisia de Automobile Istorice de Competiție

  • Horia Popescu – Preşedinte Onorific
  • Gabriel Stanciu – Preşedinte – gabriel.stanciu@outlook.com

Subcomisia Dacia Revival

  • Dan Spuderka – Președinte – danspuderka@yahoo.com
  • Emil Naghy – membru
  • Adrian Apostu – membru

Comisia de Drift

  • Denis Alexandru Manea – Președinte – denis@rodrift.ro
  • Camil Tănăsescu – membru
  • Gabor Imre – membru
  • Răzvan Mateescu – membru

Comisia de Vehicule Electrice și Energii Alternative

  • Robert Drăgan – Președinte – robert@radiokart.ro
  • Meda Adriana Zamfir – membru
  • Constantin Ciotu – membru
  • Cristian Rădulescu – membru
  • George Nicolaie – membru

Comisia pentru Femei

  • Laura Savu – Președinte – laura@womenrally.ro
  • Mălina Petra – membru
  • Manuela Marinca – membru
  • Raluca Pop – membru
  • Angela Tehei – membru

Comisia Națională de Drag

  • Silviu Ghiță – Președinte – ghita.silviu@gmail.com
  • Lucian Pavel – secretar general
  • Zoltan Vargyasi – membru
  • Adam Ștefan – membru
  • Răzvan Rădoi – membru
  • Bogdan Cândea – membru
  • Bogdan Rusu – membru